Засоби для лікування нігтів, що врослися.

Засоби для лікування нігтів, що врослися.

Засоби для лікування нігтів, що врослися. від компанії Інтернет-магазин «Premium» - фото 1
557 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. днепр
Безкоштовно
 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Кур'єр компанії в м. днепр
80 ₴, Безкоштовно від 1 000 ₴
 Міжнародна доставка
80 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата
 Оплата на картку «Приватбанк»
 Оплата кур'єрові по м. Дніпро (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Дніпро (Готівкою)

Опис

ВРІСШИЙ НІГОТЬ
Врослий ніготь або оніхокриптоз - це вростання нігтьової пластинки в бічний край нігтьового валика. Це дуже поширене захворювання. При цьому нігтьовий валик стає червоним і набряклим, починається запалення, що викликає сильний біль. При ходьбі болі набагато посилюються – кажуть навіть, що іноді біль при врослому нігті можна порівняти хіба що із зубним. Біль у великому пальці стопи, у свою чергу, наслідок того, що нігтьовий валик навколо нігтя, що вріс, реагує на це запаленням, почервонінням і набряком. Все це тривалий час ускладнює носіння взуття. Зрештою, відбувається приєднання інфекції з виділенням гною з-під нігтьової пластинки, потовщенням нігтьового валика та кровотечею. Особливо небезпечні ці стани для людей, які страждають на цукровий діабет і порушення кровообігу в ногах, оскільки зараження легко може призвести без лікування розвитку гангрени великого пальця.
Врослий ніготь зустрічається дуже часто, починаючи вже з дитячого віку. Причиною появи врослого нігтя, як правило, служить неписьменне обрізання нігтів, коли надто глибоко зрізаються бічні краї, що призводить до його неправильного зростання і вростання. Тому головною профілактикою появи нігтів, що вросли, є обрізання їх з утворенням квадратної форми зі злегка закругленими верхніми краями. Другим серйозним моментом є носіння незручного взуття, особливо з гострими шкарпетками - нігтьова платівка змушена врізатися в нігтьовий валик і постійно давити на нього. Неправильне зростання нігтів відбувається і при плоскостопості, травмі та грибку на ногах - у цьому випадку нігтьова пластинка потовщується і скручується, також приводячи до вростання в нігтьовий валик.

Причини вростання нігтя:

неправильна обробка нігтів (зрізання кутів нігтя по косій);
Деформація стопи, (відоміша як «кісточка», плоскостопість, клишоногість, травми);
зміни кісток на тлі артриту;
Надмірна довжина великого або середнього пальця, пальці, що перехрещуються;
Спадкова форма нігтів та бічних валиків;
Неправильний догляд за нігтями (коротке та закруглене зрізання бокового краю нігтя);
порушення кровообігу (особливо венозні захворювання, що супроводжується набряком ніг, стоп, пальців і, отже, вростанням нігтя);
Запальні та інфекційні захворювання, у тому числі грибкові;
Порушення обміну речовин, прийом деяких ліків (тетрацикліну, доксицикліну та ін.);
Травма пальця;
Стягуючі шкарпетки/колготки, що мають шов на рівні пальців (на пальці проводиться спрямований та тривалий тиск);
Неправильно підібране взуття: плоске взуття, без задників (на кожен крок пальці впиваються в підошву), на платформі (немає пом'якшення під час ходьби), взуття малого розміру (здавлювання ноги), великого розміру (пальці не зафіксовані і ударяються один про одного), взуття для занять у спортзалах, модельне взуття з вузьким мисом та на надмірно високих підборах, взуття зі шкірозамінника, балетні пуанти.


Лікування врослого нігтя

На самому початку появи врослого нігтя, коли біль та запалення ще мало виражені, може допомогти і консервативне лікування. По - перше, необхідно носити зручне взуття з широкою передньою частиною - це значно зменшує тиск на великий палець стопи. Ще краще походити деякий час босоніж або з відкритими пальцями стопи. По - друге, категорично відмовитися від короткого підстригання нігтя, що тільки посилює вростання, деформуючи ніготь. В ідеалі врослий ніготь підстригають по прямій лінії, не нижче верхівки пальця, застосовуючи для цього гострі, з прямими лезами ножиці. Якщо край нігтя виявився зрізаним занадто коротко, потрібно ретельно підпиляти його по кутах, щоб не залишати гострих країв, що подразнюють шкіру.
Для полегшення болю та зменшення запалення та набряклості щодня застосовують ванни з теплою солоною водою, які розм'якшують ніготь і пом'якшують шкіру навколо нього. Цьому сприяють і аптечні засоби. Для профілактики інфікування, теплі ванни проводяться з додаванням фурациліну або марганцівки. Після чого можна вставити маленький пучок вати під край нігтя, що давить, щоб трохи підняти його. У разі інфікування нігтьового валика можуть бути призначені антибіотики у вигляді мазей.
Хірургічне лікування врослого нігтя має на увазі різні втручання. У легких випадках, коли внаслідок хронічного запалення з'явилося стійке потовщення навколонігтьового валика, видаляється частина зміненого нігтьового валика або частина нігтя, що вріс. В результаті значно зменшуються симптоми запалення та подразнення м'яких тканин і протягом декількох місяців після операції відбувається відновлення форми нігтьової пластинки.
У разі вираженої деформації врослого нігтя або появі гнійних виділень з-під нігтя проводиться операція з видалення всього врослого нігтя. На жаль, під час цієї операції часто ушкоджується росткова зона нігтя, тому ніготь, що відростає, також може мати неправильну форму. Останнім часом для лікування врослого нігтя використовують лазерну корекцію,

Характеристики

Код товару
5067 (10мл)
Виробник
SUDA
Країна виробництва
Німеччина
Споживчий сегмент (клас)
люкс (елітне), професійне (салонне)
Дія
видаляє мозолі і натоптиші
Проблема і стан шкіри
ніготь, який вріс
Показати всі